Kalendāru druka

Pastiprinās priekšstats, ka teju visi indivīda ikdienai nepieciešamie rīki ir pieejami viedtālruņa aplikācijas veidā, un tādējādi daudz ērtāk lietojami. Tomēr tas neattiecas uz darba pienākumu, konferenču, semināru, atpūtas pasākumu u. tml., perfektai organizācijai tik neizstājamu produktu kā kalendārsKalendāru druka aizvien ir ārkārtīgi pieprasīts pakalpojums un tas nav bez pamatojuma.

Drukas tehnoloģijas un iekārtas turpina attīstīties un tiek modernizētas. Tas piedāvā vēl plašāku ražošanas iespēju klāstu. Kalendāru variet personalizēt ne tikai jau ierastā procesā. Piemēram, ar sava uzņēmuma logo, attēliem, krāsām un specifiskiem dizainera izstrādātiem burtveidoliem. Tomēr šai industrijai attīstoties tagad arī variet izcelties ar pilnībā oriģinālu produktu. T.i. izveidot individuāli pielāgotas formas kalendārus, atšķirīgus arī materiālu un to novietojuma ziņā. Sadarbojoties ar speciālistu komandu atradīsiet labāko veidu, kā nodrošināt šo unikālo kalendāru izturību un ērtu lietojamību visa gada garumā.

Drukas iespējas un aktuālās tendences

Runājot par izejmateriālu daudzveidību, drukājot savus individualizētos kalendārus, Jūs variet tiem piemeklēt konkrētam personīgajam mērķim un dzīvesveidam atbilstošāko izgatavošanas ceļu un metodi. Piemēram, Jūsu uz globālajām ekoloģijas problēmām orientētie klienti noteikti novērtētu kalendāru, kurš izstrādāts izmantojot tikai eko izejvielas! Šī iespēja noteikti paredz papildus kompetences piesaistīšanu. Jo vienmēr jau iepriekš jāparedz gala rezultāts – vai uz izvēlētā materiāla vispār ir iespējams drukāt un kāda būs tā ilgnoturība. Vai būs iespējams izmantot kādas pēcapstrādes tehnikas u. tml.?

Kalendāru druka arī seko zināmām tendencēm un pēdējā gada jaunums varētu būt galda kalendāri, kuru lapas netiek sastiprinātas ar spirāli. Tās tiek drukātas uz stingrāka papīra un novietotas uz dažādu veidu statīviem vai plauktiņiem.

Kalendāru druka – daudzveidība

Kalendārus visbiežāk ierasts iedalīt pēc to novietošanas veida – galda un sienas kalendāros. Sienas kalendāri bez šaubām kļūst par daļu no telpas interjera un tāpēc to grafiskajam dizainam ir vēl jo lielāka nozīme. Kā arī sienas kalendāri parasti pieļauj lielāku apdrukas laukumu. Savukārt galda kalendāri ir parocīgāki, nereti daudz biežāk atrodas acu priekšā jūsu klientiem, nekā sienas kalendāri. Tādējādi vēlams, lai to dizains rosina iedvesmu un pozitīvu gaisotni!

Kalendāru ražošanai visērtāk izmantot ofseta druku vai digitāldruku. Ofseta druka būs īpaši izdevīga lielām tirāžām, tas ir, sākot no 500 eksemplāriem un pozitīvais faktors ir tas, ka uz ofseta iekārtām iespējams apdrukāt visdažādākā biezuma papīru. Digitāldruka savukārt cenas ziņā ir izdevīgāka mazākam eksemplāru skaitam un ražošanas process ir ātrāks, nekā izmantojot ofseta druku.

Kalendāru druka ietver sevī arī dažādas pēcapstrādes tehnikas. Piemēram, laminēšana ar glancētu, matētu vai samtaino laminātu paildzinās kalendāra izturību. Pēc ofseta drukas diezgan bieži tiek izmantota lakošana ar ūdens dispersijas (UD) laku (glancētu vai matētu). Pēcapstrādes procesiem pieskaita arī locīšanu, bigošanu, izciršanu, stūru apaļošanu, caurumošanu, spirāļošanu, kniedēšanu, skavošanu u. c.